Niedziela, 29 grudnia 2024 r., godz.12.00 - bazylika archikatedralna Świętej Rodziny w Częstochowie
Mszy św. przewodniczyć będzie metropolita częstochowski abp Wacław Depo
Pomóż w rozwoju naszego portalu
Reklama
red.
Zapraszamy na transmisję NA ŻYWO z uroczystości rozpoczęcia Roku Świętego 2025 oraz Jubileuszu 100-lecia Kościoła Częstochowskiego.
Bądź na bieżąco!
Pomóż w rozwoju naszego portalu
ks. Łukasz Bankowski
Delegacja diecezji świdnickiej na Jubileuszu Diakonów Stałych w Rzymie. W centrum biskup Marek Mendyk wraz z kandydatem do święceń diakonatu Norbertem Ryznarem oraz jego rodziną i kapłanami towarzyszącymi pielgrzymce.
Wieczne Miasto stało się w tych dniach miejscem spotkania diakonów stałych i kandydatów do diakonatu z całego świata.
Bozena Sztajner/archiwum Niedzieli
Rozważania do Ewangelii J 15, 9-17.
Mat.prasowy
W świecie pełnym hałasu, presji, lęku i wewnętrznego chaosu, wielu z nas poszukuje ratunku: psychoterapii, rozwoju osobistego, warsztatów radzenia sobie z emocjami. To dobry kierunek. Ale są takie zranienia i braki, których nie uleczy żaden człowiek – bo ich źródło leży głębiej niż sięga jakakolwiek ziemska pomoc. Tam, gdzie nie dociera już psychologia ani rozum – sięga miłość Boga.
Reklama
Wiadomości
Kościół
Kościół
Wiara
Leon XIV
Kościół
Leon XIV
Wiara
Leon XIV